Výsledková listina festivalu Ars Poetica 2017

KATEGORIE ZÁKLADNÍCH ŠKOL A VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ

Recitace

Jednotlivci

1. Chalupníková Sandra (EKO Gymnázium).
  2. Hrdlička Adam (ZŠ Horníkova).
  3. Přikrylová Barbora (Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm), Musil Petr (ZŠ Sirotkova), Smejkalová Tereza (EKO Gymnázium).

Kolektivy

1. Kolektiv Gymnázia Blansko (Mašová Adriana, Hudcová Vanessa, Šaršonová Nikol, Navrátil David, Smrž Lukáš, Fleková Šárka).

KATEGORIE STŘEDNÍCH A VYSOKÝCH ŠKOL

Recitace

1. Olejová Kateřina (Gymnázium Dr. Karla Polesného, Znojmo).
  2. Krausová Viola (Gymnázium Velké Pavlovice), Prokop David (Gymnázium Blansko).
  3. Antoš Vojtěch (Gymnázium Velké Pavlovice), Možná Dominika (Arcibiskupské gymnázium Kroměříž), Schimmerlová Nikol (Gymnázium Blansko).

Recitace kolektiv

1. Kolektiv Stojanova gymnázia Velehrad (Nováková Marie, Macek Josef, Macháčková Sabina, Kuncová Martina, Kouřímová Michaela, Pospíšilová Aneta, Vaculovičová Patricie), kolektiv Stojanova gymnázia Velehrad (Flekač Martin, Fojtová Alžběta, Strachotová Karolína, Všetulová Lenka).

Hudební projev

Jednotlivci

1. Morávková Veronika (Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm).
  2. Filipiová Lindita (Pedagogická fakulta MU), hudební doprovod: Marie Dubská, Veronika Kaplanová.

Kolektivy

1. Kolektiv Gymnázia Kap. Jaroše, Brno (Eva Macholánová, Helena Macholánová, Jindřich Macholán), kolektiv Gymnázia Blansko (Schiffnederová Aneta – zpěv, hudební doprovod: Windsor Patricie, Odehnal Jakub, Suchá Lenka, Buš Jan).
  2. Jochcová Martina, Marková Kristýna (Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm), klavírní doprovod: Vojtěch Pospíšil.

Slovní projev – dramatizace (všechny věkové kategorie)

1. Kolektiv studentů Katedry ruského jazyka, PdF MU (Ondrej Habánik, Zuzana Lázničková, Klára Kleplová, Jana Potočiarová, Lukáš Šnajdr).
  2. Kolektiv Školy ruského jazyka a kultury, RKOSM (Sidorkin Roman, Kulakova Toňa, Laščevska Marina, Šestopalova Alisa, Andrejeva Natalia).
  3. Kolektiv ZŠ Valtice (Čadová Viktorie, Komosná Sandra, Procházková Jana, Kober Martin, Šálek Martin).

Výsledková listina ke stažení zde: Vysledky 2017

GRATULUJEME VŠEM VÍTĚZŮM, DĚKUJEME VŠEM ÚČASTNÍKŮM SOUTĚŽE

A NA VIDĚNOU V PŘÍŠTÍM ROCE!