Výukové mapy pro orientaci v terénu

Mapy pro orientační běh

Tyto mapy slouží, mimo jiné, jako výukové pomůcky pro terénní výuku studentů Učitelství zeměpisu na Katedře geografie PdF MU a studentů Učitelství pro první stupeň. Dále slouží učitelům zeměpisu a tělocviku a jejich žákům, kteří využívají Integrovaného odborného pracoviště v Jedovnicích. Využívat je však mohou i sportovci a širší veřejnost.

Mapy jsou zpracovány v profesionálním mapovacím softwaru OCAD 12 a jsou dostupné na katedře geografie (po předchozí domluvě) nebo ke stažení zde na webu (viz níže).

Zadavatel: Eduard Hofmann (katedra geografie)

Zpracovatelé: viz jednotlivé mapové listy (Matěj Píro, Petr Matula)

Pozn.:  při tisku je třeba nastavit “skutečnou” velikost pro zachování měřítka.

Obrázky slouží jako náhled, soubory optimalizované pro tisk stahujte proklikáním přes odkazy.

MAPA 1   Jedovnice 1:10000 (formát A3 !)

MAPA 2   Piknusek 1:10000 (formát A4 !)  na vyžádání taktéž v ENG jazykové mutaci

MAPA 3   Školící středisko Moravec 1:2000 (formát A4 !)  na vyžádání taktéž v ENG jazykové mutaci

Aktuálnost: jaro 2018