III. kolo výběrového řízení Erasmus+ (do 26. 9. 2019!)

23.4.2019 15:36 Publikoval

Milé studentky a studenti,

otevíráme 3. kolo výběrového řízení na jarní semestr 2020.

Naše katedra má ještě pár volných míst na našich partnerských univerzitách ve Švédsku, Slovinsku, Řecku, Lotyšsku, Španělsku (konkláva Ceuta v Maroku pro dobrodruhy nebo výzkumníky). Více informací o smlouvách získáte přímo v přihlášce: isois.ois.muni.cz/public/application-outgoing/ (kliknete na náhled smlouvy).

Informace o Erasmus+: czs.muni.cz/cs/outgoing-mobility/outgoing-student/outgoing-student-studium/outgoing-student-erasmus-plus

Vaše přihlášky rádi přijmeme přes systém ISOIS, konkurz se uskuteční na Katedře OV, Poříčí 31, 26. 9. v 9.00 hod.

Milé studentky a studenti, zkušenosti ze studia v jiné krajině vám nejen otevřou nové obzory, ale budou i tahákem pro dobrého zaměstnavatele v budoucnu.

Tešíme se na Vás!

Zařazeno v: