Výsledková listina festivalu Ars Poetica 2015

Výsledková listina 49. ročníku ARS POETICA/ Puškinův památník – 11. 4. 2015

Výsledková listina – Slovní projev

I. Kategorie (jednotlivci)

2. místo Hanusynec Roman, ZŠ T.G. Masaryka, Blansko

3. místo Musilová Julie, ZŠ Sirotkova, Brno

3. místo Grigoraščenko Roman, ZŠ Dukovany

II. Kategorie (kolektivy)

3. místo Gymnázium Blansko

Schimmerlová Nikol, Nyčyporčuk Rostislav, Ratkovská Alice, Ratkovská Aneta, Lunerová Kateřina, Dvořák Matyáš, Tesařová Jana

3. místo ZŠ Břeclav

Adrian Daniel, Kolomazník Robert, Medková Karolína, Mendl Petr, Mrláková Anežka, Poláková Adriana, Pozděch Zdeněk, Zajíčková Tereza

III. Kategorie (jednotlivci)

1. místo Vavrysová Terezie, Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

1. místo Krausová Viola, Gymnázium Velké Pavlovice

2. místo Krůza Lubomír, Gymnázium Velké Pavlovice

3. místo Šenkeříková Jana, Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

3. místo Tesařová Michaela, EKO Gymnázium, Brno

4. místo Palková Valérie, Gymnázium Třebíč

4. místo Kos Matěj, Gymnázium Křenová, Brno

4. místo Bednářová Hana, Gymnázium Tišnov

Výsledková listina – hudební projev (kategorie B), vysoké školy (kategorie C)

Kategorie B (kolektivy)

  1. místo: Antoš Vojtěch, Leblochová Klára, Gymnázium Velké Pavlovice
  1. místo: Podešvová Barbora, Porubová Marie, Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
  1. místo: Fleková Šárka, Schiffnederová Aneta, Gymnázium Blansko

Kategorie B (jednotlivci)

1. místo:

Sobotka Jan, Gymnázium Jana Blahoslava, Ivančice

Tučková Tereza, Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

2. místo:

Toulová Pavla, Gymnázium Boskovice

Talašová Anna, Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

3. místo:

Korityáková Eliška, Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická, Brno

Kategorie C (vysoké školy)

1. místo:

Čevelová Michaela, Palánková Eva, PedF MU (hudební projev)

Fatkhulislamova Renata, Nedělník Peter, PedF MU (slovní projev)

2. místo:

Kleplová Klára, Jurčaga Daniel, Rolinková Lenka, Nedělník Peter, PedF MU (slovní projev)