Výsledková listina soutěže Ars Poetica 2018

Vážené a vážení,

dovolujeme si zveřejnit výsledky soutěže Ars Poetica 2018, která proběhla dne 14. dubna na půdě Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity.

Výsledková listina – SLOVNÍ PROJEV

Kategorie sólová recitace – žáci ZŠ 1. – 9. ročník

1. místo

Eko Gymnázium Brno o.p.s.

Tomáš Jiřík

2. místo

Gymnázium Třebíč

Daniel Vlk

Kategorie recitace kolektiv –  žáci ZŠ 1. – 9. ročník

1. místo

Gymnázium Blansko p.o.  Seifertova 13

Vanesa Hudcová, Anna Petrásková, Michaela Skoumalová,

Lukáš Smrž, Nikol Šaršonová

1. místo

Eko Gymnázium Brno o.p.s.

Helena Gazdová, Žaneta Prušková

2. místo

Gymnázium Velké Pavlovice

Cabalová Monika, Drápalová Anna, Herůfková Terezie, Ježková Veronika, Jiroušková Kristýna, Krmíčková Ivana, Procházková Emma

3. místo

Gymnázium Velké Pavlovice

Herůfková Terezie, Rolíšek Dominik, Švecová Magdalena, Valná Radka

Kategorie sólová recitace- studenti SŠ, SOU,VŠ

1. místo

Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice p.o.

Marek Musil

 1. místo

Gymnázium Brno p.o. Elgartova

Hynek Podlipný

2. místo

 Gymnázium dr. Karla Polesného Znojmo

Kateřina Olejová

2. místo

Eko Gymnázium Brno o.p.s.

Vladimíra Pokorná

2. místo

Gymnázium Blansko p.o. Seifertova 13

David Prokop

2. místo

Stojanovo gymnázium, Velehrad

Monika Somrová

3. místo

Stojanovo gymnázium, Velehrad

Tadeáš Kočí

3. místo

Gymnázium Blansko

Aneta Šamšulová

3. místo

Gymnázium Tišnov p.o.

Martin Rozsypal

Kategorie recitace kolektiv – studenti SŠ, SOU,VŠ

2. místo

Gymnázium dr. Karla Polesného Znojmo

Štěpán Rajský, Ivana Václavková, Jitka Machová, Adela Maxová,

Shmuel Motin, Jakub Reischl, Martin Šimek, Lada Šťastná

Výsledková listina – HUDEBNÍ PROJEV

Kategorie zpěv sólo, duo, trio – studenti SŠ, SOU,VŠ

1. místo

Stojanovo gymnázium, Velehrad

Magdalena Dvořanová, Adéla Studničková

1. místo

Stojanovo gymnázium, Velehrad

Viktorie Lesovská, Tomáš Dvouletý

2. místo

Gymnázium Velké Pavlovice

Antoš Vojtěch

2. místo

Střední škola hotelová, služeb a Veřejnosprávní akademie, s.r.o. Strážnice

Klára Leblochová, Viktorie Truclová

2. místo

Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm

Martina Růčková

2. místo

Eko Gymnázium Brno o.p.s.

Sandra Chalupníková

3. místo

Gymnázium Brno, Třída Kapitána Jaroše p.o.

Simona Dubová

 

Stáhnout ve wordu zde: AP vysledková-listina 2018

Fotogalerie zde: https://katedry.ped.muni.cz/rustina/foto/ars-poetica-2018-fotografka-tatiana-savchenko

Další fotografie na vyžádání.