Výsledková listina festivalu Ars Poetica 2019

ARS POETICA – Puškinův památník 2019

Pedagogická fakulta, Masarykova univerzita

13. dubna 2019

Výsledková listina – RECITAČNÍ SEKCE

Kategorie sólová recitace – žáci ZŠ 1. – 9. ročník

1. místo

EKO GYMNÁZIUM BRNO, o.p.s.

Tomáš Jiřík

2. místo

ZŠ a MŠ TUPESY

Kristýna Zajícová

3. místo

EKO GYMNÁZIUM BRNO, o.p.s.

Jan Pokorný

Kategorie recitace kolektiv –  žáci ZŠ 1. – 9. ročník

1. místo

KOLEKTIV GYMNÁZIA VELKÉ PAVLOVICE

Anna Drápalová, Ivana Krmíčková, Barbora Listová, Emma Procházková, Dominik Rolíšek, Magdalena Švecová, Radka Valná

2. místo

KOLEKTIV GYMNÁZIA BLANSKO

Lukáš Hudec, Adéla Gottwaldová, Michaela Jurajdová, Viktorie Nečasová, Alena Straková, Vendula Šaršonová, Kristýna Šebková

3. místo

GYMNÁZIUM TŘEBÍČ

Nikolas Bobrovský, Štěpán Burian, Matěj Dvořák, Ondřej Holčák, Jan Václavek, Daniel Vlk

 Kategorie sólová recitace – studenti SŠ, SOU,VŠ

1. místo

GYMNÁZIUM DR. KARLA POLESNÉHO ZNOJMO

Simona Procházková

2. místo

GYMNÁZIUM T. G. MASARYKA, HUSTOPEČE

Natálie Meredová

3. místo

GYMNÁZIUM TIŠNOV

Sára Vahalíková

3. místo

GYMNÁZIUM DR. KARLA POLESNÉHO ZNOJMO

Štěpán Rajský

Kategorie recitace kolektiv – studenti SŠ, SOU,VŠ

1. místo

KOLEKTIV GYMNÁZIA BLANSKO

Vanesa Hudcová, Anna Petrásková, Michaela Skoumalová, Lukáš Smrž, Nikol Šaršonová

2. místo

KOLEKTIV GYMNÁZIA BRNO, ELGARTOVA

Eliška Králíková, Adam Stanislav, Michaela Hanzlová, Denisa Kadlecová, Ivana Macháčková, Eliška Matušková, Anna Oherová, Klára Dočekalová

3. místo

KOLEKTIV GYMNÁZIA BLANSKO

Matyáš Dvořák, Šárka Fleková, Kateřina Lunerová, Aneta Schiffnederová, Aneta Šamšulová

3. místo

KOLEKTIV GYMNÁZIA TIŠNOV

Sabina Vahalíková, Matylda Musilová

 

Výsledková listina – SEKCE ZPĚVU A DRAMATIZACE

Kategorie zpěv a dramatizace sólo, duo, trio – žáci ZŠ 1. – 9. ročník

1. místo

ZŠ A MŠ TUPESY

Emílie Pospíchalová

2. místo

ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA, BRNO

Monika Kučerová, Emma Elena Hubatková

2. místo

ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA, BRNO

Barbora Buraňová

Kategorie zpěv a dramatizace kolektiv – žáci ZŠ 1. – 9. ročník

2. místo

KOLEKTIV SOBOTNÍ ŠKOLY RUSKÉHO JAZYKA A KULTURY PŘI RKOSM, z.s.

Гита Козакова, Филипп Юкельсон, Каролина Курильчук, Маша Сидоркина, Милан Волох, Cоня Поба, Валентин Волох, Таня Сидоркина, Аня Зазулина, Эва Микулова, hudební doprovod: Наталия Борисовна Андреева

2. místo

KOLEKTIV RUSKÉ ŠKOLY V BRNĚ

Sara Ermakova, Sofia Ermakova, Kateřina Mindru, Amelie Grinko, Taisija Dajanova, Anna Vovnenko, Basia Rena Šarkova, Lidia Nikolajeva

Kategorie zpěv a dramatizace sólo, duo, trio – studenti SŠ, SOU,VŠ

1. místo

STOJANOVO GYMNÁZIUM, VELEHRAD (SGV)

Magdalena Dvořanová, Adéla Studničková, Josef Macek

2. místo

GYMNÁZIUM VELKÉ PAVLOVICE

Vojtěch Antoš

2. místo

GYMNÁZIUM T. G. MASARYKA, HUSTOPEČE

Martin Matocha, Ondřej List, Alexandr Malý

3. místo

STOJANOVO GYMNÁZIUM, VELEHRAD (SGV)

Veronika Miklová, Václav Klečka, Tomáš Dvouletý

Kategorie zpěv a dramatizace kolektiv – studenti SŠ, SOU, VŠ

1. místo

KOLEKTIV MASARYKOVY UNIVERZITY (Pedagogická fakulta)

Iva Táborská, Matěj Bok

2. místo

KOLEKTIV MASARYKOVY UNIVERZITY (Filozofická fakulta)

Jakub Krča, Lucie Dvořáková, Karolína Štipčáková, Vojtěch Adam, Dominika Soukupová, Anastasiya Romanova, Julia Bokovikova

3. místo

KOLEKTIV GYMNÁZIA BLANSKO

Aneta Schiffnederová, Ondřej Švásta, Libor Suchý, hudební doprovod Patricie Windsor

 

Soubor s výsledky: Výsledková listina AP 2019