Jak mám nejlépe rozvíjet své dítě?: zásadní dilemata rodičů dětí s Autismem

31.1.2020 16:59 Publié par

Obsah: Každý rodič si pro své děti přeje tu nejlepší budoucnost. Jeho sny však často dostanou zásadní ránu, když se dozví diagnózu „autismus“. Dr. Amiris Dipuglia se bude věnovat zásadním momentům v životě rodičů, zejména rozhodování o výchovném přístupu a intervenci, které mohou dítěti pomoci rozvinout své dovednosti, úspěšně zvládat sociální interakci a zapojit se do rodinného a občanského života. Prostor bude věnován také rozvoji dovedností potřebných k odstranění problémového chování.

Dr. Amiris Dipuglia je přední odbornicí na vzdělávání dětí s autismem s využitím metod ABA. Je konzultantkou ministerstva školství ve státě Pensylvánie (USA) a metodicky vede stovku škol, které s využitím metod ABA vzdělávají děti s autismem v hlavním vzdělávacím proudu. Sama je matkou dětí s autismem a právě s nimi objevila metody založené na ABA a v průběhu let se podílela na rozvoji velmi efektivního přístupu k rozvoji klíčových dovedností u dětí s PAS.

Maître de conférences Amiris Dipuglia, BCBA
Date: 22. 7. 2019 – 23. 7. 2019
Lieu: PedF MU, Poříčí 7, učebna 1
Jazyk: workshop bude v anglickém jazyce se zajištěním konsekutivního překladu
Pro koho je workshop určen: rodiče a příbuzní dětí s PAS a jinými neurovývojovými poruchami, odborná i laická veřejnost.
Prix: 2000 Kč
Platba v EUR: 85 EUR