60 | Reportáž 25.—31. 10. 2010

Pokračuje se s kurzem didaktiky čtení a psaní, studenti mají zájem rozšířit si znalosti, aby je později, nejspíš v příštím roce, mohli využít v práci s dětmi v terénu. Ředitel Maryštů dostal seznam 7 pracovníků, kteří budou pracovat v centru. Začátkem týdne bylo dostavěno žango. Na kurzu animátora volného času proběhla výuka hudby a dramatu, v sobotu ráno uspořádali studenti dopolední skupiny čtyřhodinou akci pro více než 50 dětí, které si kromě fotbalu měly šanci zahrát řadu českých her, které si místní studenti oblíbili, učily se tance a zpěv… po skončení se jedno z dětí ptalo, kdy se něco podobného bude konat znovu. Shromažďujeme materiály na vytvoření manuálu pro budoucí učitele animátora volného času.