OPVK | Setkání asistentů a jejich příznivců – 25. 11. 2011

Srdečně Vás zveme na Setkání asistentů pedagoga a jejich příznivců, které se bude konat v pátek 25. 11. 2011 od 9.30h do 14h na Pedagogické fakultě MU.

Cíl setkání:

Umožnit asistentům pedagoga a dalším zainteresovaným odborníkům i laikům společné setkání, jehož cílem je pojmenovat současnou nelehkou situaci této profese, pokusit se o analýzu jejich problémů a navrhnout možná řešení dané situace.

Asistentům pedagoga (případně dalším pedagogickým pracovníkům) bude nabídnut webový portál, kde budou mít informace k jejich profesi, charakteristiku současné situace, studijní materiály, nabídku vzdělávacích aktivit a současně možnost diskusních fór.

Setkání proběhne formou mimořádných diskusí za účasti odborníků, jako diskusní metoda bylo vybráno Divadlo fórum, které povede MgA. Lenka Remsová, Ph.D.

Účast asistentů pedagoga a dalších pracovníků je velmi žádoucí, setkání může vést k jejich sjednocení a možnosti další spolupráce.

Registrace do 23. 11. 2011 na adrese: multikultiporadenstvi@seznam.cz

Na setkání s Vámi se těší,

Mgr. Lenka Gulová, Ph.D.

Mgr. Ema Štěpařová, Ph.D.

Mgr. Martina Vodičková

PODROBNOSTI

Datum: 25. 11. 2011

Čas: 9.30—14.00

Místo konání: Katedra sociální pedagogiky Pedagogické fakulty MU, Poříčí 31, Brno

Učebna:

Přednášející: MgA. Lenka Remsová, Ph.D.